Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otwarcie Felicity. Rano bez tłumów i kolejek

Utworzony przez Krusnik02, 20 marca 2014 r. o 09:51 Powrót do artykułu
75 tys.m2 największa w regionie? A Olimp ma tylko 100 tys.Ile kasy dostał autor artykułu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie tak negatywnie o tem, bo właściciele nie będą dawać dobrych promocji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 9 we czwartek to raczej wszyscy w pracy są ;)
 
O 9 we czwartek to raczej wszyscy w pracy są ;)
Ale w jakiej pracy??? -przecież narzekacie, e pracy nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w końcu bez tłumów, czy szał zakupów ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuj za 1200 miesiecznie to inaczej bedziesz gadac 
 
pracuj za 1200 miesiecznie to inaczej bedziesz gadac 
mniej wydawaj (z tych 1200zł) na fajki i piwo, to też inaczej będziesz gadać :D  i wystarczy Ci na wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle autor tego tekstu musiał sobie nawymyślać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę z 9 piętra z wieżowca przy ulicy Kustronia Felicity w całej okazałości a żadnego stąd dojazdu z dzielnicy Kalinowszczyzna  1 jezdzi obrzezem dzielnicy starą Kaliną gdzie nikt prawie nie mieszka a 36 od 5-8 rano i 13-14 w południe jak znajdzie się jakaś linia autobusowa jadąca przez Lwowską i Andersa na Felin do Felicyty jeżdząca w ciągu całego dnia to tam pojadę a jak nie to poczekam na Tarasy zamkowe i i dom handlowy przy Mełgiewskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie ile hełm ma galerii ? ZERO :))))) A Lublin juz zaraz bedzie miał 5
a może są, tylko w "hełmie" nie potrafią przeczytać ani znaleźć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie ile hełm ma galerii ? ZERO :))))) A Lublin juz zaraz bedzie miał 5
A dziwisz się? Bo ja nie wiem co w tym dziwnego, Lublin jest stolicą województwa a nie jakąś wsią! W końcu taka pozycja i liczba mieszkańców zobowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w Lublinie i mam super prace i zarabiam super kase i w życiu sie z Lublina nie wyprowadze !!! Stać mnie na zakupy w takich galeriach ale tam mało kupuje bo uważam, ze te molochy zabijają lubelski mały handel i są passe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  mniej wydawaj (z tych 1200zł) na fajki i piwo, to też inaczej będziesz gadać :D  i wystarczy Ci na wszystko...  
 
  mniej wydawaj (z tych 1200zł) na fajki i piwo, to też inaczej będziesz gadać :D  i wystarczy Ci na wszystko...  
zamiast fajek i piwa kupuje zupki, mleka i inne artykuły dla dziecka co pochłania większośc uroczej pensji 1200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądrzy wy w tym lublinie jesteście? zamieniliście opdlewnie ursusów na jakąś galerie, jakby wam mało było galerii..
aTy kolego wiesz gdzie była odlewnia a gdzie jest Felicity??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna rewelacja. Sklep jak dziesiątki innych, tylko trochę większy. Dojazdu MPK praktycznie nie ma, a jechać taki kawał samochodem to żaden interes. To samo można kupić w każdym innym sklepie w centrum miasta, bez niepotrzebnego ciągania się na zadupie.
 
Żadna rewelacja. Sklep jak dziesiątki innych, tylko trochę większy. Dojazdu MPK praktycznie nie ma, a jechać taki kawał samochodem to żaden interes. To samo można kupić w każdym innym sklepie w centrum miasta, bez niepotrzebnego ciągania się na zadupie.
Autobus "siódemka", który jedzie przez kilka ważnych miejsc w miescie (Plac Litewski, KUL, UMCS, Park Bronowice...) -a Ty piszesz, że dojazdu MPK praktycznie nie ma ??? Puknij się w główkę! Poza tym jeszcze Linia 14 i 55 też jedzie obok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  zamiast fajek i piwa kupuje zupki, mleka i inne artykuły dla dziecka co pochłania większośc uroczej pensji 1200  
 
  zamiast fajek i piwa kupuje zupki, mleka i inne artykuły dla dziecka co pochłania większośc uroczej pensji 1200  
To było  dziecka "nie robić" jak Cię na jego utrzymanie nie stać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po południu, kiedy już wszyscy wyszli z pracy, na wysokości galerii na Al. Witosa był korek, na przystanku autobusowym tłumy, a ludzie przełazili nawet przez trasę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To było  dziecka "nie robić" jak Cię na jego utrzymanie nie stać...  
w tym panstwie nigdy dziecka sie "nie zrobi" jak sie bedzie czekac az bedzie stać. wiesz co uważam że jesteś głupim studencikiem, który nie zna życia i siedzi na garnuszku bogatych rodziców i za pieniążki rodziców kupuje piwo i fajki i lata po imprezach. taki madry jest no popatrz, takie dobre rady dajesz. bardzo się ciesze ze mam dziecko. Ciebie mogli nie robic to byloby o 1 idiote mniej na tym swiecie... a ja tez jestem gupia tracąc czas na jakies bezsensowne komentarze w internecie bo przeciez w necie pelno po* jebow takich jak ty ktorzy przed monitorem zgrywaja najmądrzejszych i jakakolwiek dyskusja z takimi bezmózgami nie ma sensu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechałem z myślą zakupu odzieży marki Adidas/Nike/Puma , niestety nie ma tam sklepu tylko z tymi markami a w sklepach co posiadają te marki jest ich za mało... Wielki Minus!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...